O nás

Kdo jsme, co děláme a jak to děláme?

Život znamená světlo, světlo znamená Osteos

Společnost OSTEOS SERVICE s.r.o. je založena společností METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o. jako její dceřiná společnost. Společnost METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o. je držitel certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009. Obě naše společnosti vycházejí ze stejných tradic, se zájmem poskytnout zákazníkovi vysoce odborné a komplexní služby v osvětlovací technice a kovovýrobě. Naší práci provádíme kvalitně, ale přitom levně. To je možné také díky tomu, že si sami dovážíme osvětlovací techniku a realizace provádíme vlastními zaměstnanci.

HISTORIE

Naším zájmem je nabízet vysoce odborné a komplexní služby

Jsme dovozci indukční osvětlovací techniky společnosti LVD. Dovážíme rovněž xenonové výbojky - určené pro průmysl a veřejné osvětlení. V našem portfoliu máme také zdroje a svítidla s klasickým hořákem společnosti VENTURE LIGHTING (halogenidy, sodíky). V nabídce máme i diodová svítidla. Také našim zákazníkům nabízíme záložní systémy společnosti KUMER. Ve spojení s indukčními výbojkami je dosaženo vynikajících výsledků.

V zájmu nejvyšší kvality námi dodávané osvětlovací techniky spolupracujeme pouze s předními výrobci osvětlovací techniky a záložních napájecích systémů.

Námi dováženou osvětlovací techniku také instalujeme. Jsme schopni navrhnout Vám novou osvětlovací soustavu, provést její montáž a demontovat stávající osvětlení. Rovněž se můžeme starat o pravidelnou údržbu Vašeho osvětlení. Realizace výměn nebo instalací nového osvětlení provádíme našimi zaměstnanci. Máme zkušenosti v oblasti průmyslového osvětlení, interiérového osvětlení a v dalších oblastech.